Acces Cont

AcasaPortal*GalerieInregistrareConectare

Distribuiži | 

TAO PENTRU ALIMENTATIE- ARTA PREVENIRI SI VINDECARII BOLILOR

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ALISSIA
Moderators
Moderators

Numarul mesajelor : 636
Varsta : 37
Localizare : BUCHAREST
Data de inscriere : 21/08/2007

MesajSubiect: TAO PENTRU ALIMENTATIE- ARTA PREVENIRI SI VINDECARII BOLILOR   Sam Mar 15, 2008 2:40 pm

zilele astea am pus mana pe o carte (a se citi, am cuparat), numita TAO PENTRU ALIMENTATIE, adik ce va spuneam acum cateva zile. dar, nuj cand o sa reusesc sa citesc din ea, caci...si aici vreau ceva aplauze....aprobative sau nu...m-am inscris la un curs de bucatar. adik ma duc la munca cateva zile, apoi la scoala si la practica in acelasi timp. basta ca mai tre sa fac si lucru manual pentru diverse ocazii...si nu mai zic de prin casa Crying or Very sad adik....silent bang_head fight dar cum reusesc sa citesc ceva, va scriu. am gasit si pe net informatzii, dar in limba franceza. dc va intereseaza, datzi cautare LA DIETETIQUE CHINOISE si o sa gasitzi informatzii cu dumiumul. aici e ceva in engleza, dar nu f detaliat - chinese diet. http://library.thinkquest.org/11960/facts/chinese.htm

oricum, de abia astept sa citesc cartea...cand imi permite timpul
statzi p'aproape:cool_shad:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
ALISSIA
Moderators
Moderators

Numarul mesajelor : 636
Varsta : 37
Localizare : BUCHAREST
Data de inscriere : 21/08/2007

MesajSubiect: Re: TAO PENTRU ALIMENTATIE- ARTA PREVENIRI SI VINDECARII BOLILOR   Sam Mar 15, 2008 3:39 pm

http://www.polirom.ro/catalog/carte/tao-pentru-alimentatie-arta-prevenirii-si-vindecarii-bolilo-2563/
aici este cartea, cum arata si un pic din cuprins. am citit cateva randuri (same on me...ca am mult de scris pt munca Evil or Very Mad ) si mi-a placut. e super interesanta si, cu toate c-au fost doar cateva randuri, chiar ca se potziveste cu ce simt eu. revin. sper sa nu devina un jurnal 2514407eq
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

TAO PENTRU ALIMENTATIE- ARTA PREVENIRI SI VINDECARII BOLILOR
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Quilling-arta de a rula hartia(2)
» Quilling-Arta de a rula hartia (18)
» Alimentatie sanatoasa sau periculoasa?
» Broderia mecanica-carte scanata
» Quilling-Arta de a rula hartia (16)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Au! Kilogramele..Diete..Regimuri :: Au! Kilogramele.-
Mergi direct la: